توانمندی‌ها

تجربه و تخصص

شرکت میراب صنعت با دارا بودن تیمی توانمند از متخصصین خوردگی، مهندسی مواد و مهندسی مکانیک با مدرک دکتری و سابقه فعالیت صنعتی قابل توجه، توانایی اجرای خدمات تخصصی در زمینه تولید تجهیزات صنعتی را دارد.

کار تیمی مؤثر

فرهنگ سازمانی شرکت میراب صنعت به گونه‌ای پایه‌گذاری شده است که تعهد کاری در اولویت قرار بگیرد. بدین ترتیب همواره سعی ما بر آن است تا در فرایند اجرای هر طرح نهایت تمرکز و توجه را در راستای رسیدن به هدف مطلوب به کار گیریم.

رضایت مشتری

شرکت میراب صنعت همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات تخصصی به بهترین شکل ممکن، رضایت و وفاداری مشتریان خود را تضمین نماید.

تجهیزات آزمون‌های خوردگی

img img

آزمون‌های گاز ترش

به منظور بررسی عملکرد لوله‌های API در محیط حاوی گاز سولفید هیدروژن از این آزمون‌ها مطابق با NACE TM0177 و NACE TM0284 استفاده می‌شود.

آزمون گاز ترش | بیشتر بدانید
img img

آزمون‌های بررسی رفتار ممانعت‌کننده

به منظور بررسی عملکرد و پایداری ممانعت کننده های خوردگی از مجموعه آزمون های خوردگی به منظور وزن دهی به اینهیبیتورها استفاده می شود.

آزمون ممانعت کننده | بیشتر بدانید
img img

آزمون‌های خوردگی عمومی مواد

به منظور بررسی رفتار خوردگی مواد از آزمون های عمومی مانند رک تست، آزمون خوردگی مس، ترکینگ تست و ... استفاده می شود.

آزمون خوردگی | بیشتر بدانید
رفتار یکسان در مقایسه با نمونه خارجی
قیمت
زمان تحویل
کیفیت ساخت و مشخصات فنی

کوپن‌خوردگی و تجهیزات نصب کوپن

(در مقایسه با نمونه‌ خارجی)

چرا ما را انتخاب کنید

استمرار وفاداری به مشتریان

یکی از افتخارات بزرگ شرکت ما جوابگویی مداوم به سوالات و حل مشکلات خریداران حتی پس از دوره گارانتی و وارانتی محصولات می باشد. تکثر خریداران و خریدهای مستمر نشانگر این مهم می باشد.

تعهد داشتن به کیفیت بالا

همواره رمز بقا و استمرار عملکرد شرکت ما در سال‌های متمادی، داشتن کیفیت بسیار بالا، همپای محصولات مشابه غربی و اروپایی با قیمت کمتر بوده و خواهد بود. شرکت ما متعهد به تضمین کیفیت محصولات در قبال مشتریان می‌باشد.

طراحی نوآورانه و با کیفیت

بسیاری از محصولات ما برای اولین بار و بدون سابقه وجود نمونه قبلی در داخل کشور و با تخصص متخصصین با تجربه این شرکت ساخته شده است. طراحی از صفر مبتکرانه و ساخت اولین نمونه با کیفییت بسیار بالا از افتخارات ماست.

Plasma Electrolytic Oxidation (PEO)

دستگاه‌های پوشش‌دهی پلاسمی

ساخت تجهیزات پوشش‌دهی پلاسما در محیط الکترولیت (اکسیداسیون پلاسما)

مشتریان ما

تماس با ما

[contact-form-7 404 "Not Found"]